Wyświetl pojedynczy post
Sloth
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14107
Stary 12.07.2009, 18:08
PvD napisał(a):Wyświetl post
czyli klub nie ma prawa do przedstawienia swoich warunków?
Czyli co, Bednarz wcześniej przy rozmowach z zawodnikiem i menadżerem nie rozmawiał w imieniu Wisły i nie przedstawiał im "warunków klubu" odnośnie kształtu kontraktu? W rozmowach z Bośniakami i w projekcie kontraktu przedstawiał warunki swoje lub Legii? Albo negocjował dla samego negocjowania, w ciemno, bez jakiegokolwiek upoważnienia od kogokolwiek?

Bądźmy poważni. Jeśli Bośniak mówi prawdę, sprawa jest oczywista: kontrakt był wynegocjowany, ustalony i nagle RN go zawetowała, zapewne zmieniając poprzednie ustalenia.

Nie pierwszy raz zresztą. To skrajnie nieprofesjonalne i szkodliwe działanie.
Odpowiedz cytując