|
ja mam pytanie... mógłby ktoś nakreślić jak wygląda potwierdzenie opłaty rekrutacyjnej w tym systemie na AGH-u? Bo piszą, ze do jutra do 12 ma coś byc odnotowane na koncie, a jak nie to do WKR pokazać...
edit: mi tez zniknęły...
Ostatnio edytowane przez palikot : 12.07.2009 o godz. 19:09.
|