Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1662
Stary 12.07.2009, 17:47
ja mam pytanie... mógłby ktoś nakreślić jak wygląda potwierdzenie opłaty rekrutacyjnej w tym systemie na AGH-u? Bo piszą, ze do jutra do 12 ma coś byc odnotowane na koncie, a jak nie to do WKR pokazać...

edit: mi tez zniknęły...
Ostatnio edytowane przez palikot : 12.07.2009 o godz. 19:09.
Odpowiedz cytując