PhantomRanger napisał(a):

|
Vistula to jest z łacińskiego. Angole jedynie przejęły nazewnictwo. Cebanu został do nas ściągnięty na razie na 2 runde, a Diaza w Zimie można sprzedać,bo w jego miejsce mamy Jirsaka i nie uważam aby był gorszy. Może gorzej broni dostępu do bramki, ale Diaz gorzej wyprowadza akcje czyli wychodzi na zero.
|
Diaz nie umie wyprowdzić piłki do przodu

..zawsze jak oglądam mecz to albo długa piłka do Brożka albo do tyłu..jak dla mnie to on jest dobry do przerywania akcji..ale taki ktoś już w Wiśle jest-Sobol..a Jirsak potrafi dograć piłke prostopadłą tak jak nikt inny[no oczywiśie Garguła umie

..ale on niestety sie leczy jeszcze -nawet Skorżą to mówił

Mam nadzieje,że Jrisak będzie grał z Sobolem na srodku pomocy a Diaz prawa/lewa obrona..
