Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Luk4s
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
14095
12.07.2009, 16:38
czyli, że niby Wisła znalazła bramkarza? jakoś dziwnie mi sie to nie podoba mając na uwadze te wszystkie perypetie dotychczasowe
Luk4s
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luk4s
Znajdź inne posty napisane przez Luk4s