Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14089
Stary 12.07.2009, 15:17
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=15678

Ten zły niedobry Bednarz...


Brzmi to tak jakby RN uznała, że nieważne, że Nurkovic jest dobry bo... skoro pochodzi z Bośni to powinien chcieć zarabiać o wiele mniej.
Ostatnio edytowane przez Kamson : 12.07.2009 o godz. 15:21.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując