Karherop napisał(a):

Na dzień dzisiejszy :
odszedł Cleber ( co prawda pół roku temnu , ale dopiero teraz doczekaliśmy się na jego miejsce gracza ) - przyszedł Jop
odszedł Zieńczuk - przyszedł Kirm
odszedł Baszczyński - nikogo nie zatrudniono
Boguski poważna kontuzja - nikogo nie zatrudniono
Singlar poważna kontuzja - nikogo nie zatrudniono
odszedł Beto - nikogo nie zatrudniono
odszedł Niedzielan - nikogo nie zatrudniono
odejdzie (?) Cebanu - nikogo nie zatrudniono ( bo po co nam dwaj dobrzy Bramkarze , jak mawia Kazimierski )
+ doszedl Garguła który będzie sprawny za 2 miechy
|
Z tej wyliczanki wynika, że potrzebujemy na dzisiaj jeszcze:
1 bramkarza
2 prawych obrońców
3 napastników
Podczas gdy plany klubu i dość realne potrzeby to bramkarz, prawy obrońca i napastnik.
I gdzie ja czytam między wierszami? Cała moja odpowiedź dotyczyła sensowności tej wyliczanki, a Ty mi wmawiasz, że coś mi się przywiduje i sugerujesz że np. niby stwierdziłem, że nie potrzebujemy żadnego napastnika.
A z innej beczki: jednym z moich podejrzeń po informacji o zmianie warunków przy transferze Nurkovicia było to, że znowu miesza RN. No to mamy:
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=15678
Nurković napisał(a):
|
Dostałem wiadomość, że rada nadzorcza klubu nie zgadza się na moje warunki
|
Przyznam, że to już zakrawa na paranoję.