Wyświetl pojedynczy post
donPedro23
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9597
Stary 12.07.2009, 14:43
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Czy wiadomo juz cos o tym gdzie bedzie mecz o Superpuchar Ekstraklasy. Niby 2 tygodnie do meczu a człowiek nic nie wie... bynajmniej na necie nic nie moge znalezc. Ma ktos info pewne gdzie bedzie rozgrywany mecz? A jesli nie to jakie miasta sa brane pod uwage?
Oficjalnej decyzji jeszcze nie ma, rozważają Bydgoszcz, Lubin, Wrocław.
WSZĘDZIE DOBRZE, ALE W DOMU NAJLEPIEJ...R22!

Odpowiedz cytując