Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3489
Stary 12.07.2009, 14:39
Ivory1906 napisał(a):Wyświetl post
na forum stadiony.net uzytkownik WIESZCZU podal o to taka informacje :

Witam

Chciałem podzielić się informacjami na temat przebudowy stadionu Wisły Kraków. Mianowicie , wedle uzyskanych informacji rozważana jest korekta projektu trybuny głównej według której będzie ona jednopoziomowa jaki i niemal pewne jest to ze dach trybuny głównej będzie "zakrywał" pawilon medialny.

P.S.Wybaczcie mi nie fachowy język jakiego użyłem ; jeżeli chodzi o wiarygodność informacji to pochodzą one od pracowników i miedzy innymi kierownika budowy firmy Polimex-Mostostal. Informacje uzyskałem od mojego szanownego ojca którego to firma w której pracuje podpisała miesiąc temu umowę na prace zbrojarko -ciesielskie z "Polimex em"

Jezeli to prawda to ....nie wiem nawet jak to okreslic...
Tak to może być prawda bo cos słyszałem że jak usuneli ten słup z okrąglaka to zaczał przeciekać i muszą coś tam z dachem pomyśleć...

Projekt jest i do tego przetarg już chyba rozstrzygnięty na trybune dwupoziomową to nie wiem jak ty to wymyśliłeś że można tak sobie wykonawca zmienia że jednak będzie jedno piętro.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując