Sprzedać Diaza to tak jak sprzedaći trzech zawodników na raz. W koncu Diaz jest pierwszym zmiennikiem na większości pozycji oprócz ataku. Bardzo, bardzo kiepski pomysł. Biorąc pod uwagę naszą skuteczność w przeprowadzaniu transferów nie widzę szans na sprowadzenie odpowiedniego następcy na jego miejsce w tym oknie transferowym. Mam nadzieje, że to plotka.
Teraz wiem jak brzmi nazwa Wisła Kraków po angielsku.