Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14086
Stary 12.07.2009, 13:22
Sprzedać Diaza to tak jak sprzedaći trzech zawodników na raz. W koncu Diaz jest pierwszym zmiennikiem na większości pozycji oprócz ataku. Bardzo, bardzo kiepski pomysł. Biorąc pod uwagę naszą skuteczność w przeprowadzaniu transferów nie widzę szans na sprowadzenie odpowiedniego następcy na jego miejsce w tym oknie transferowym. Mam nadzieje, że to plotka.

Cytat:
Vistula River Krakow
Teraz wiem jak brzmi nazwa Wisła Kraków po angielsku.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując