Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14083
Stary 12.07.2009, 13:09
FraMat napisał(a):Wyświetl post
ale jest podobne info na stronie Celticu:
.
Jezu, przecież to jest żywcem z translatora, Ireneusz Deer się chłopaki w Glasgow postarali
A na forum AJA temat założył Polak, więc też się nie liczy.

Pewnie były tylko zapytania menedżerów, poza tym sami powołali się na polskie źródło - a to dyskwalifikuje wiarygodność newsa. Chociaż, za około 2mln€, można się zastanowić, ale dopiero w zimie. No chyba, że nie pójdzie w pucharach...
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 12.07.2009 o godz. 13:13.
Odpowiedz cytując