FraMat napisał(a):

ale jest podobne info na stronie Celticu:
.
|
Jezu, przecież to jest żywcem z translatora, Ireneusz Deer

się chłopaki w Glasgow postarali
A na forum AJA temat założył Polak, więc też się nie liczy.
Pewnie były tylko zapytania menedżerów, poza tym sami powołali się na polskie źródło - a to dyskwalifikuje wiarygodność newsa. Chociaż, za około 2mln€, można się zastanowić, ale dopiero w zimie. No chyba, że nie pójdzie w pucharach...