Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3625
Stary 12.07.2009, 12:49
No to Lukas zycze powodzenia Okayama juz wchodzi,bo 0-3
Chcialem sie dzis za mniejsza stawke pobawic over/under :

Odd Grenland - Start over 2,5
Kubań Krasnodar - Spartak Nalczyk under 2,5
Stromsgodset - Rosenborg| over 2,5

Tego nie puszczam,ale jestem ciekaw jak sie sprawdzi

Rocco 1906
tu masz wyniki live siatki
http://www.vitisport.cz/index.php?cl...lejbal&lang=pl
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 12.07.2009 o godz. 12:54.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując