Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14078
Stary 12.07.2009, 12:47
ZNAMEK napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że jeżeli pojawi się oferta za diaza na kwotę kolo 1,5 E to Wisła nie powinna się zastanawiać można by było dzięki temu sciągnąć pilkarza o podobnym potencjale za około 0,5 mln.
I Ty w to wierzysz ze odrazu bysmy kogos sciagneli...
Odpowiedz cytując