ZNAMEK napisał(a):

|
Myślę, że jeżeli pojawi się oferta za diaza na kwotę kolo 1,5 E to Wisła nie powinna się zastanawiać można by było dzięki temu sciągnąć pilkarza o podobnym potencjale za około 0,5 mln.
|
I Ty w to wierzysz ze odrazu bysmy kogos sciagneli...