|
ja mam na dziś taki kupon(już w grze):
Okayama-Tosu 02
Qerrey-Ram 1
Belgia-Grecja 1
St Gallen-Basel 02
a za drobniejsze:
Trnava-Banska Bystrica 1
Lahti-Espoo 0
Meksyk-Gwadelupa 1
myślałem jeszcze nad przełamaniem się Malmo
Ostatnio edytowane przez LuKaS TSW : 12.07.2009 o godz. 12:35.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|