Wyświetl pojedynczy post
ZNAMEK
Member
 
Od: 09.2004
Skąd: WARSZAWA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14077
Stary 12.07.2009, 12:29
Myślę, że jeżeli pojawi się oferta za diaza na kwotę kolo 1,5 E to Wisła nie powinna się zastanawiać można by było dzięki temu sciągnąć pilkarza o podobnym potencjale za około 0,5 mln.
Odpowiedz cytując