Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ZNAMEK
Member
Od: 09.2004
Skąd: WARSZAWA
Offline
#
14077
12.07.2009, 12:29
Myślę, że jeżeli pojawi się oferta za diaza na kwotę kolo 1,5 E to Wisła nie powinna się zastanawiać można by było dzięki temu sciągnąć pilkarza o podobnym potencjale za około 0,5 mln.
ZNAMEK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ZNAMEK
Znajdź inne posty napisane przez ZNAMEK