Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3623
Stary 12.07.2009, 12:24
No to zaczynamy,na dzis :

Lokomotiv Moscow - Tom Tomsk 1 (0-0,zadnych kartek,juz widze jak ten mecz wygladal,nigdy wiecej ligi kacapow..)
Bułgaria - Kuba 2 (to co zrobiła Kuba grajac na 30 % mozliwosci...)
Odd Grenland - IK Start 1

System 2 z 3

Stawka:99zł
Maks.wygrana 236,78
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 12.07.2009 o godz. 17:31.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując