Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14076
Stary 12.07.2009, 11:53
Adasss napisał(a):Wyświetl post
A jeszcze, żeby być dokładnym to wg Ciebie ze względu na kontuzję Singlara mamy szukać dwóch prawych obrońców? Czyli od razu jednego do grania i drugiego na ławę? Czyli jak wróci Singlar, żebyśmy mieli w kadrze trzech prawych obrońców? Po co? Przy naszym budżecie to koszt duży a korzyść może się okazać żadna.
O dwóch nawet nie marze , ale przynajmniej JEDEN zdrowy prawy obrońca w kadrze to konieczność

Adasss napisał(a):Wyświetl post
I czemu Małeckiego mamy nie liczyć jako potencjalnego napastnika, skoro on w tym ataku jednak nieraz się pojawia? Mamy budżet jaki mamy, stawiamy bardziej na uniwersalność zawodników bo tak jest taniej i nie tylko zresztą dlatego.Bo poza tym nie jest to tylko nasz wymysł, w obecnym futbolu jest to spotykana praktyka (zresztą nie tylko tam).
dajmy na to , ( odpukać ) ktoś z czwóki Małecki , Ćwielong , Brożek , Łobodziński ( Małecki gra na skrzydle , Łobo w obronie , Ćwielong i Brożek w ataku . ) ktoś łapie kontuzje .

Kogo wtedy wystawiasz w ataku ? zostają tylko juniorzy .

Aktualnie brak nam jakiejkolwiek alternatywy dla graczy podstawowych jedenastek . Gdyby założyć że NIKT w sezonie już nie złapie kontuzji oraz NIKT nie złapie czerwonej kartki to świat bylby piękny , ale że tak nie jest to jeszcze nie raz będziemy w tym sezonie lamentować po absencjach graczy podstawowej 11 .

Nie zgodzisz się z tym ?

Cytat:
PS. i jeszcze jedno: wg Ciebie klub powinien poszukać na tą pozycję zawodnika, który z jednej strony może w ogóle u nas nie zagrać,i w związku z tym nie może za dużo kosztować, a z drugiej strony ma być na tyle dobry by w razie czego wybiec na prawej obronie w LM. Takie rzeczy to tylko w Erze.
PS.
czytasz między wierszami

w klubie powinna mieć miejsce rotacja zawodników , dlatego zawsze dodatkowa sprawna para nóg się przyda i nie zmarnuje . Spotkań w sezonie jest na tyle dużo że każdy się nagra . Logiczne że dobry zawodnik musi kosztować sporo , ( np Kirm ) , ale jest wielce prawdopodobne że ta inwestycja nam się zwróci z nawiązką .
Ostatnio edytowane przez Karherop : 12.07.2009 o godz. 12:05.
Odpowiedz cytując