Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
1562
12.07.2009, 11:09
tofik
napisał(a):
Łobo na prawej obronie i kataklizm gotowy. Bardziej bym się skłaniał ku nowemu pomysłowi trenera czyli wstawieinu na prawa obronę Jopa.
http://www.youtube.com/watch?v=ugRsiTOLSr8
1 minuta
Poszedł jak Usain Bolt...tylko, że to trchę dawno było
Jop na prawą obrone, a na środek Diaz z Marcelo.Na środku pomocy Sobol z Jirsakiem.
Varga też mógłby zagrac na prawej obronie ale jemu chyba Skorża nie ufa
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA