Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1562
Stary 12.07.2009, 11:09
tofik napisał(a):Wyświetl post
Łobo na prawej obronie i kataklizm gotowy. Bardziej bym się skłaniał ku nowemu pomysłowi trenera czyli wstawieinu na prawa obronę Jopa.
http://www.youtube.com/watch?v=ugRsiTOLSr8 1 minuta Poszedł jak Usain Bolt...tylko, że to trchę dawno było
Jop na prawą obrone, a na środek Diaz z Marcelo.Na środku pomocy Sobol z Jirsakiem.
Varga też mógłby zagrac na prawej obronie ale jemu chyba Skorża nie ufa
Odpowiedz cytując