|
Katherop: naprawdę uważasz, że na miejsce każdego kontuzjowanego gracza, który powinien wrócić do gry w ciągu 1-2 miesięcy należy ściągać kolejnego zawodnika? Czyli ściągać zawodnika, który może okazać się potrzebny (i to tylko na ławce rezerwowych) w kilku spotkaniach, a płacić przez cały kontrakt? Stać nas na to?
|