Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14067
Stary 12.07.2009, 08:54
Katherop: naprawdę uważasz, że na miejsce każdego kontuzjowanego gracza, który powinien wrócić do gry w ciągu 1-2 miesięcy należy ściągać kolejnego zawodnika? Czyli ściągać zawodnika, który może okazać się potrzebny (i to tylko na ławce rezerwowych) w kilku spotkaniach, a płacić przez cały kontrakt? Stać nas na to?
Odpowiedz cytując