|
Na dzień dzisiejszy :
odszedł Cleber ( co prawda pół roku temnu , ale dopiero teraz doczekaliśmy się na jego miejsce gracza ) - przyszedł Jop
odszedł Zieńczuk - przyszedł Kirm
odszedł Baszczyński - nikogo nie zatrudniono
Boguski poważna kontuzja - nikogo nie zatrudniono
Singlar poważna kontuzja - nikogo nie zatrudniono
odszedł Beto - nikogo nie zatrudniono
odszedł Niedzielan - nikogo nie zatrudniono
odejdzie (?) Cebanu - nikogo nie zatrudniono ( bo po co nam dwaj dobrzy Bramkarze , jak mawia Kazimierski )
+ doszedl Garguła który będzie sprawny za 2 miechy
Podsumowując: Niestety jak by nie patrzeć okienko wypada na duży minus
W zeszłym sezonie szeroka ławka dała nam MP , w tym sezonie wąska ławka może przyczynić się do paru porażek
Niestety jak narazie , kierownictwo Wisły , które zoobowiązało się do uzupełnień braków w kadrze ( słowa wzmocnień już nawet nie chce używać ) wypełnia swoje obietnice w jakiś 20 % .
Najpierw przed pierwszym treningiem mieliśmy mieć pełną kadre na nowy sezon ( standardowy text , jaki pada przed startem każdego sezonu ) - nie było żadnego nowego gracza .
Przed rozpoczęciem zgrupowania w Austrii mieli dotrzeć do nas 2-3 nowi gracze - dotarł w połowie zgrupowania jedynie Kirm .
Przed meczem z Levadią kontuzji doznaje Głowacki - awaryjnie zatrudniamy Jopa na rok .
"3 transfery to minimum" - narazie doczekaliśmy się zaledwie dwóch
Teraz Liga Mistrzów - jak powiedział prezes Cupiał
A gdzie te wzmocnienia - powinni powiedzieć kibice
Niestety sytuacja podobna jak co roku
|