Temat
:
Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
wojtek90059
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
432
12.07.2009, 01:21
MatMario masz coś na Diamonda ciekawego, bo też go już długo mam, ale bez jakiś fajnych aplikacji a aż szkoda, bo telefon ten dużo potrafi
wojtek90059
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojtek90059
Znajdź inne posty napisane przez wojtek90059