Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14064
Stary 12.07.2009, 00:57
Ja uwazam, ze jezeli klub wydal 400tys euro na kirma to pieniadze na transfery sa, a Bednarz sprowadzeniem kirma udowodnil, ze wie jak je wydawac. Skoro mialby bardzo ograniczone srodki to napewno wolal by sciagnac Bozoka za 200 tysiecy i wiedzac, ze musi sciagnac jeszcze kilku zawodnikow na inne pozycje zaoszczedzic troche grosza zeby bylo na reszte transferow. Uwazam, ze Bogus umie liczyc, i dobrze wie, ze te kilka set tys euro szalu nie robi a, moze sie zwrocic kilkunastokrotnie. Poczekajmy spokojnie, wedlug mnie transfery beda i to calkiem trafione tak jak mialo to z miejsce z Kirmem.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując