Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14063
Stary 12.07.2009, 00:35
Odnosnie jeszcze naszego poszukiwania bramkarzy



Jesli my sami wiemy mniej wiecejile kasy zyczyl by sobie ten Nurkovic to po co dwa razy chcemy zejsc jak wiadomo ze bramkarz ktory ocieral sie o reprezentacje nie bedzie gral za czapke gruszek.


Albo robimy poszukiwania i brniemy dalej albo mowimy stop,stracilismy tylko czas i teraz musimy ratowac sie zawodnkiem ktory teoretycznie powinien ogrywac sie na wypozyczeniu.
Niech to zostanie ustalone za jaka kwote,i kogo ma szukac Bednarz bo mam wrazenie ze klub by chcial kogos dobrego(nie anonima,i tu juz duzy plus) ale tanio a tak sie dzis nie da.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując