Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3439
Stary 11.07.2009, 23:16
QuaRiS napisał(a):Wyświetl post
Nie zdziwię się jak do Wisły już nikt nie dojdzie w tym okienku transferowym... (OBYM SIĘ MYLIŁ)
przyjdą, nie mozliwe ze 2 miechy transferów nie będzie, to dopiero poczatek okna ... mysle ze 1-2 piłkarzy MINIMUM.

Odpowiedz cytując