Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Barocco
Member
Od: 06.2009
Offline
#
3438
11.07.2009, 22:56. . .
szlaQ
napisał(a):
Gościu ... zobacz sobie na date kiedy to było pisane :] pozdro
trochu temu... a na transfermarkt.de Szetela wciąż unbekannt.
Gdybym był Bednarzem, to bym się tym Szetelą zainteresował. . jak dla mnie lepszy od np Janczyka
Barocco
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Barocco
Znajdź inne posty napisane przez Barocco