|
na kilku innych klubowych forach gdzie się udzielam (inne kraje) jest wyraźny podział:
-info o rzeczywistych transferach
-wszystkie pogłoski (nie zyczenia forumowiczów ale pogloski przeróżne na podstawie jakichkolwiek doniesień z jakiejkolwiek prasy)
tematu życzeń (czyli Bednarz - nie spotkałem)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|