Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14061
Stary 11.07.2009, 22:44
na kilku innych klubowych forach gdzie się udzielam (inne kraje) jest wyraźny podział:
-info o rzeczywistych transferach
-wszystkie pogłoski (nie zyczenia forumowiczów ale pogloski przeróżne na podstawie jakichkolwiek doniesień z jakiejkolwiek prasy)

tematu życzeń (czyli Bednarz - nie spotkałem)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując