Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14057
Stary 11.07.2009, 22:02
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Ja .......e ludzie co wy z tymi banami? Po to jest forum, temat, żeby sobie pospekulować o transferach, w myślach ustalać składy, powymieniać poglądy, czy dany zawodnik się nadaje, kogo widzieli bysmy zamiast niego, w jakim wieku chcielibysmy, żeby Wisła sprowadzała zawodników, na jak długo podpisywać kontrakty, ile płacić zawodnikom...ludzie to tylko zabawa, kibicowanie. Nic sie nikomu nie stanie jak powymieniamy myśli na temat np. Słowaka Bożoka czy innego Smolarka. Ucierpi na tym jedynie chyba tylko klawiatura...
..ale nie! musi być smycz na szyji i kaganiec na ryju. To wolno, tamtego nie, z transfermarkt wklejać linków nie mozna, odwołać się/w kontekście porównując zawodnika testowanego przez Wisłę z innym też ban na 10 dni...
Marzy mi się , proponuję założyć osobny temat: "Spekulacje transferowe Wisły", temat powinien być zupełnie niemoderowany, mozna by wklejać linki z transfermarkt, można by zaproponować zawodnika...taka luźna wersja "polityki transferowej Wisły", gdzie tutaj można by tylko komentować np. piłkarzy których www.wislakrakow.com opisze na stronie głównej, że się nimi interesujemy. I będzie po problemie, żadnych płaczów tylko luźna wymiana myśli, zamiast dziesięciokrotnego zastanawianie się nad pisaniem tekstu, czy ten pasuje do tematu...w którym defacto nie ma zasad i nikt tak naprawdę nie wie, czy nie zostanie wyjebany na banicje.
W dwóch zdaniach:
"Polityka transferowa Wisły" - tylko rzeczowe info z konkretnego źródła - z oficjalnej lub wislakrakow.com
"Spekulacje transferowe Wisły" - luźna dyskusja o transferach, mozna wklejać różne linki - transfermarkt też , w kontekście wypowiedzi można zaproponować innego zawodnika jakiego widzieli byśmy na daną pozycję ( np zdanie: "za testowanego Drozdowicza wolał bym, żebyśmy sprowadzili Smektałe") - normalnie za to w tym temacie jest ban ...taka propozycja.
Pospekulować owszem. Jednak co poniektórzy bardziej wierzą szmatławcą i w te bajki menagerów o obniżaniu pensji. Skąd np wiadomo czy to nie on dwa razy zmieniał wymagania w postaci prowizji dla siebie? Jednak nie lepiej bo zarządzie i Bednarzu ponajeżdzać bo tak jest szybko łatwo i przyjemnie, a kiedy jest jakiś transfer zmieniają nicki i chwalą Bednarza i to jest naprawde żałosne.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując