Wyświetl pojedynczy post
Romy S.
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14056
Stary 11.07.2009, 21:51
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
@Kordel_Walker

jest taki temat, nazywa się "Gdybym był Bednarzem".
I tam zapraszamy z pomysłami własnymi lub też doniesieniami nie mającymi umocowania w realiach.

http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=4404
...nieczytelny...
Odpowiedz cytując