Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1557
Stary 11.07.2009, 19:54
Robbie92 napisał(a):Wyświetl post
nie wiem jak gral wtedy franek ale w cwielonga zawsze wierzylem, bedzie z niego napadzior w przeciagu 2 sezonow
Na pewno ma więcej bramek w lidze niż Franek w tym wieku;]

Ale niech strzeli choć połowę z tego co on przez całą karierę ;]
Odpowiedz cytując