|
Po ostatnich doniesieniach portali/gazet o cyrku choćby z Jopem (w Wśile, nie w Wiśle, zakończył karierę, ale jednak w Wiśle), ale i innymi informacjami z d**y wziętymi, nauczeni rzetelnością tych "źródeł", powinno się na forum za wklejanie takiego linka BANOWAĆ, tak jak za Transfermarkt.
|