Wyświetl pojedynczy post
Sloth
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14041
Stary 11.07.2009, 16:50
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Prawdę mówiąc,to już się nie chce czytać o tej RN,która jakoby stoi na drodze do realizacji dobrych transferów.Przecież panowieilch,Róg,Pawłowski i Bębenek to tylko marionetki+do tego nast.marionetka prezio Wilczek(kto oglądał jego wystąpienie w "Szybkiej piłce"mógł odczuwać tylko potężne zażenowanie).
Jeśli prawdą jest, że np: ubiegłego lata uwalili ponad 17 transferowych propozycji Bednarza, to nie są z nich znów aż takie niewinne, mityczne marionetki.

To ludzie, którzy piastując swoje stanowiska ponoszą pełną odpowiedzialność za wyniki i kondycję całego klubu. Niezależnie od tego, czy i jak wiele swobody pozostawia im Cupiał.

Winnych złych wyników drużyny kibice nie powinni szukać zawsze jedynie wśrod trenerów, czy zawodników, ale przede wszystkim powinni pamietać i o tych, za sprawą których tacy a nie inni piłkarze biegają po boisku.
Odpowiedz cytując