rozarian napisał(a):

Prawdę mówiąc,to już się nie chce czytać o tej RN,która jakoby stoi na drodze do realizacji dobrych transferów.Przecież panowie ilch,Róg,Pawłowski i Bębenek to tylko marionetki+do tego nast.marionetka prezio Wilczek(kto oglądał jego wystąpienie w "Szybkiej piłce"mógł odczuwać tylko potężne zażenowanie).
|
Jeśli prawdą jest, że np: ubiegłego lata uwalili ponad 17 transferowych propozycji Bednarza, to nie są z nich znów aż takie niewinne, mityczne marionetki.
To ludzie, którzy piastując swoje stanowiska ponoszą pełną odpowiedzialność za wyniki i kondycję całego klubu. Niezależnie od tego, czy i jak wiele swobody pozostawia im Cupiał.
Winnych złych wyników drużyny kibice nie powinni szukać zawsze jedynie wśrod trenerów, czy zawodników, ale przede wszystkim powinni pamietać i o tych, za sprawą których tacy a nie inni piłkarze biegają po boisku.