palikot napisał(a):

bezsensowne "bo tak" czy moze raczyłbys uargumentować?
Jak chcemy byc miastem z prawdziwego zdarzenia miec przewage nad innymi, to nie mozemy pozbywac sie na rzecz innych miast kazdej wielkiej imprezy...
|
A wyobrażasz sobie ruch komunikacyjny w mieście w czasie kwalifikacji/treningu/wyścigu? Bo ja nie specjalnie. Według mnie taka inwestycja nie jest potrzebna. Oczywiście, tor to fajna sprawa. Ale poza granicami miasta.