Temat: Tor F1 w krk
Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 11.07.2009, 15:07
palikot napisał(a):Wyświetl post
bezsensowne "bo tak" czy moze raczyłbys uargumentować?
Jak chcemy byc miastem z prawdziwego zdarzenia miec przewage nad innymi, to nie mozemy pozbywac sie na rzecz innych miast kazdej wielkiej imprezy...
A wyobrażasz sobie ruch komunikacyjny w mieście w czasie kwalifikacji/treningu/wyścigu? Bo ja nie specjalnie. Według mnie taka inwestycja nie jest potrzebna. Oczywiście, tor to fajna sprawa. Ale poza granicami miasta.

Odpowiedz cytując