Temat: Tor F1 w krk
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 11.07.2009, 14:58
bezsensowne "bo tak" czy moze raczyłbys uargumentować?
Jak chcemy byc miastem z prawdziwego zdarzenia miec przewage nad innymi, to nie mozemy pozbywac sie na rzecz innych miast kazdej wielkiej imprezy... no chyba ze chcecie zrobic z Krakowa zaścianek...
Ostatnio edytowane przez palikot : 11.07.2009 o godz. 15:06.
Odpowiedz cytując