Prawdę mówiąc,to już się nie chce czytać o tej RN,która jakoby stoi na drodze do realizacji dobrych transferów.Przecież panowie

ilch,Róg,Pawłowski i Bębenek to tylko marionetki+do tego nast.marionetka prezio Wilczek(kto oglądał jego wystąpienie w "Szybkiej piłce"mógł odczuwać tylko potężne zażenowanie).RN stanowi dla pana Cupiała wygodny filtr,między nim a np.dyr.sp.Bednarzem.On nie musi ciągle mówić NIE Bednarzowi,jeśli chodzi o transfery,bo"mityczna"RN zrobi to za niego.