Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14035
Stary 11.07.2009, 14:47
Prawdę mówiąc,to już się nie chce czytać o tej RN,która jakoby stoi na drodze do realizacji dobrych transferów.Przecież panowieilch,Róg,Pawłowski i Bębenek to tylko marionetki+do tego nast.marionetka prezio Wilczek(kto oglądał jego wystąpienie w "Szybkiej piłce"mógł odczuwać tylko potężne zażenowanie).RN stanowi dla pana Cupiała wygodny filtr,między nim a np.dyr.sp.Bednarzem.On nie musi ciągle mówić NIE Bednarzowi,jeśli chodzi o transfery,bo"mityczna"RN zrobi to za niego.
Odpowiedz cytując