Mam nadzieję że nie ma jeszcze podobnego tematu na forum, dawno tu nie zaglądałem.
Zachęcam wszystkich do głosowania na tor w Krakowie. Teoretycznie od tego głosowania wiele nie zależy ale nie wiadomo jak sytuacja się z czasem rozwinie i głupio gdyby tor miał powstać w Warszawie czy Gdyni bo Kraków po raz kolejny prześpi swoją szansę... Poniżej link z którego można głosować.
http://www.f1.lge.pl/
Pozdrawiam.