Temat: Tor F1 w krk
Wyświetl pojedynczy post
dnader
Junior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 11.07.2009, 14:33. Tor F1 w krk
Mam nadzieję że nie ma jeszcze podobnego tematu na forum, dawno tu nie zaglądałem.

Zachęcam wszystkich do głosowania na tor w Krakowie. Teoretycznie od tego głosowania wiele nie zależy ale nie wiadomo jak sytuacja się z czasem rozwinie i głupio gdyby tor miał powstać w Warszawie czy Gdyni bo Kraków po raz kolejny prześpi swoją szansę... Poniżej link z którego można głosować.

http://www.f1.lge.pl/

Pozdrawiam.
Odpowiedz cytując