Wyświetl pojedynczy post
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14026
Stary 11.07.2009, 13:28
Moim zdaniem Wisła za szybko zrezygnowała z Niedzielana. Teraz co mecz w MESIE to strzela bramkę. Jeśli nie uda nam się kupić napastnika to powinien być przywrócony do łask.
Odpowiedz cytując