|
Według mnie z tym bramkarzem oraz naszym zainteresowaniem graczami z ligi bułgarskiej jest mnie więcej tak:
- wysyłamy zapytanie do klubu (ew. menadżera lub samego zawodnika) odnośnie ceny
- po drodze ktoś przekazuje do gazet informacje o zapytaniu
- mamy sensacje
Tylko zapewne w każdym okienku wysyłamy kilkadziesiąt takich zapytań. Zresztą robi tak każdy klub. Po prostu sądujemy możliwości, a tak czy owak na 3/4 z nich otrzymujemy odpowiedź, która nie spełnia naszych możliwości finansowych. 1/4 jest dalej analizowana. Nastepnie z tej 1/4 wybieramy 2-3 zawodników, którymi interesujemy się najbardziej i dalej rozmawiamy już z tylko nimi. W końcu wybieramy tego, który w chwili obecnej najbardziej nam odpowiada i z luźnych pogadanek rozpoczynamy negocjacje.
Dlatego nie należy wykluczyć, że bułgarskie media mają rację. Rzeczywiscie zapytaliśmy o ten talent, tak samo jak kiedyś pytaliśmy o możliwość sprowadzenia Lehmanna. Odpowiedź brzmiała 4 miliony euro za sezon, i na zapytaniu się skończyło. Tu zapewne było podobnie, a ponieważ informacja dostała się do prasy, to mamy sensacje.
Ostatnio edytowane przez Pastor777 : 11.07.2009 o godz. 13:03.
|