|
widze że znowu się podniecacie trasferami, jakiś dzieciak napisał o jakimś spotkaniu czy wy w to naprawde wierzycie niby sam właściciel Cupiał nie wiedział co się dzieje w klubie że niema pieniedzy bo ja w to niewierze bo on wie doskonale co robią jego pracownicy i ile ma pieniędzy na nowych graczy
|