|
Ja mam takie małe pytanko .. a właściwie prośbę o pomoc . Otóż na poniedziałek mam wyznaczony termin wgladu do swoich prac maturalnych. Problem jest taki ze nie jestem z Krakowa i nie za bardzo wiem jak dostać się z Dworca Głównego na Hutę na osiedle Szkolne komunikacją miejską. Byłby ktoś tak uprzejmy i pomógł w potrzebie ? =)
|