Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14001
Stary 11.07.2009, 08:43
Jak jest to prawdą, że dwa razy zmieniali umowę to wielkie brawa, zapewne poszło o pare tysięcy euro, które dawaliśmy takim zawodnikom jak Niedzielan, Dawidowski. Dla nich pieniędzy nie zalowali, ale zeby Bramkarza pozyskac, który jest teraz bardzo potrzebny to już nie, obym się mylil.
Trudno to nazwac polityka transferową
Odpowiedz cytując