Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14000
Stary 11.07.2009, 08:31
Ja się zastanawiam jak słaby musi być obecnie Cebanu że przy takim bramkarzu jak Pawełek nie dostał nawet jednej szansy w poważnym meczu, chyba że to Kazimierski ma więcej do gadania przy obsadzie bramki ...

Odpowiedz cytując