Luk4s napisał(a):

|
czyli nadale będzie jeden wielki cyrk z testowaniem kolejnych kandydatów...
|
O ile to prawda (jeszcze raz powtarzam,żeby nie brać tego za pewnik) to czasu na testowanie kolejnych wynalazków już raczej nie ma.....Wierzę jednak ,że Pan Bedarz ma jeszcze w zanadrżu jakiegoś bramkarza co najmniej na poziomie Nurkovica. Jakoś nie wyobrażam sobie,żeby w nadchodzącym sezonie drugim golkiperem był Filip Kurto.......