Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13998
Stary 11.07.2009, 07:56
Luk4s napisał(a):Wyświetl post
czyli nadale będzie jeden wielki cyrk z testowaniem kolejnych kandydatów...
O ile to prawda (jeszcze raz powtarzam,żeby nie brać tego za pewnik) to czasu na testowanie kolejnych wynalazków już raczej nie ma.....Wierzę jednak ,że Pan Bedarz ma jeszcze w zanadrżu jakiegoś bramkarza co najmniej na poziomie Nurkovica. Jakoś nie wyobrażam sobie,żeby w nadchodzącym sezonie drugim golkiperem był Filip Kurto.......
Cytat:
"If you are first you are first. If you are second you are nothing."- Bill Shankly
Odpowiedz cytując