westersyl napisał(a):

Mam nadzieję tylko, że Głowa się nie wysypał na dłuższy czas...
Na początku byłem przeciwny temu transferowi ale Jop naprawdę może okazać się przydatny.
.
|
W sumie tez sie ciesze
Obroncow w naszym wypadku nigdy za mało wiec ,doswiadczony,miejmy nadzieje zdrowy Jop wzmocni nasza defensywe