Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13970
Stary 10.07.2009, 22:17
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję tylko, że Głowa się nie wysypał na dłuższy czas...
Na początku byłem przeciwny temu transferowi ale Jop naprawdę może okazać się przydatny.

.

W sumie tez sie ciesze

Obroncow w naszym wypadku nigdy za mało wiec ,doswiadczony,miejmy nadzieje zdrowy Jop wzmocni nasza defensywe
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując