felipe napisał(a):

Dobry ruch.
A i nie zapomnijmy, że na środku mamy szrota Głowę...
|
Gościu
stuknij się w głowę
Zawodnika który będzie u nas grał 11!!! sezon, który ponad 270 razy ubierał Wisły koszulkę tak nazywasz?
A co do Mariusza, witamy ponownie, bardzo się cieszę, solidny zawodnik. Trzymam kciuki, powodzenia
