Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13967
Stary 10.07.2009, 22:09
felipe napisał(a):Wyświetl post
Dobry ruch.
A i nie zapomnijmy, że na środku mamy szrota Głowę...
Gościu stuknij się w głowę

Zawodnika który będzie u nas grał 11!!! sezon, który ponad 270 razy ubierał Wisły koszulkę tak nazywasz?

A co do Mariusza, witamy ponownie, bardzo się cieszę, solidny zawodnik. Trzymam kciuki, powodzenia
Powód: bo był mały nerw
Ostatnio edytowane przez Romy S. : 11.07.2009 o godz. 06:29.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując