Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13959
Stary 10.07.2009, 21:42
Hehe, nasi działacze przyjęli chyba za taktykę podpisywanie kontraktów w momencie gdy wszyscy w okół (media, kibice itd.) myślą, że jest już "po ptokach" i do danego transferu napewno nie dojdzie

Ja się cieszę, Jop okrzepł w Rosji i jest w tej chwili dużo lepszym zawodnikiem niż był gdy z Wisły odchodził.
Będzie dobrze!

A wszystkim narzekającym i mającym obawy pragnę przypomnieć, że pozyskaliśmy Jopa za darmo w dodatku podpisał kontrakt roczny, a więc nawet w przypadku słabej formy powyższego nie tracimy praktycznie nic.
Ostatnio edytowane przez Snow : 10.07.2009 o godz. 21:45.
Odpowiedz cytując