westersyl napisał(a):

|
Mam nadzieję tylko, że Głowa się nie wysypał na dłuższy czas...
|
Glowackiego wczoraj widzialem po treningu i troche na noge kulał.
A druga sprawa , nie zauwazyliscie ze Maczynskiego nie ma

Nie wiem, czy to prawda bo nikt jej nie potwierdzil, ale podobno dostal wolna reke w poszukiwaniu klubu...