Wyświetl pojedynczy post
Joaquin
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: pytanie tylko?!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13953
Stary 10.07.2009, 21:33
felipe napisał(a):Wyświetl post

A i nie zapomnijmy, że na środku mamy szrota Głowę...
Za takie stwierdzenie należy sie odpoczynek od tego forum. Nie dajmy się ponosić emocjom. Arkowi sie należy szacunek, dużo większy niz powyżej zaprezentowany.

Żeby nie odbiegać od tematu. Dobrze sie stało. Jeszcze będziemy mieli dużo pożytku z Jopa, a i w Rosji mniej wulgarne będą transmisje.
Jest jeden klub dla którego warto żyć...
..:::WISŁA:::..
... i nie zmienia sie nic!!
Odpowiedz cytując