felipe napisał(a):

A i nie zapomnijmy, że na środku mamy szrota Głowę...
|
Za takie stwierdzenie należy sie odpoczynek od tego forum. Nie dajmy się ponosić emocjom. Arkowi sie należy szacunek, dużo większy niz powyżej zaprezentowany.
Żeby nie odbiegać od tematu. Dobrze sie stało. Jeszcze będziemy mieli dużo pożytku z Jopa, a i w Rosji mniej wulgarne będą transmisje.