Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
13950
10.07.2009, 21:29
Mam nadzieję tylko, że Głowa się nie wysypał na dłuższy czas...
Na początku byłem przeciwny temu transferowi ale Jop naprawdę może okazać się przydatny.
Zakontraktowanie Jopa owiane jest jakąś tajemnicą, ciekawe czy zostanie to wyjaśnione.
westersyl