Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KisieL90
Junior Member
Od: 01.2008
Offline
#
13949
10.07.2009, 21:28
brawo. To już mamy 4 zdrowych obrońców.
o ile go zdrowego zakontraktowali. ; )
KisieL90
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KisieL90
Znajdź inne posty napisane przez KisieL90