Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
PasiorWKS
Senior Member
Od: 01.2008
Offline
#
13947
10.07.2009, 21:23
Mam przeczucie że to nie jedyna niespodzianka dziś wieczorem. Oficjalna coś nie chce się uruchomić
Edit: Chyba jednak się myliłem ;]
PasiorWKS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PasiorWKS
Znajdź inne posty napisane przez PasiorWKS