Wyświetl pojedynczy post
PasiorWKS
Senior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13947
Stary 10.07.2009, 21:23
Mam przeczucie że to nie jedyna niespodzianka dziś wieczorem. Oficjalna coś nie chce się uruchomić
Edit: Chyba jednak się myliłem ;]
Odpowiedz cytując