|
Wszystko fajnie, tylko mnie trochę martwi ta kwestia osobistych problemów Jopa.
Jeśli to ściema, będąca elementem negocjacji transferowych - to ok. Jeśli nie, to jest powód do obaw - bo zawodnik gra dobrze jak może się koncentrować wyłącznie na piłce.
Żeby była jasność - o klasę sportową Mariusza jestem spokojny. Martwi mnie jego ew. kondycja psychiczna.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|