Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13946
Stary 10.07.2009, 21:23
Wszystko fajnie, tylko mnie trochę martwi ta kwestia osobistych problemów Jopa.

Jeśli to ściema, będąca elementem negocjacji transferowych - to ok. Jeśli nie, to jest powód do obaw - bo zawodnik gra dobrze jak może się koncentrować wyłącznie na piłce.

Żeby była jasność - o klasę sportową Mariusza jestem spokojny. Martwi mnie jego ew. kondycja psychiczna.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując